11343

GÜNÜBİRLİK ABANT TURU

Fiyat
:
400 TL
Günübirlik Abant
Abant gölü, Bolu Mudurnu sınırında kalan 1300 metre yükseklikteki bir çöküntü gölüdür. Abant gölü 125 hektarı bulan genişçe bir alana sahiptir. Gölde Abant alası denilen endemik sayılacak bir balık türü yaşamaktadır. Özellikle kış aylarındaki görüntüsü birçok kişiyi cezbedecek niteliktedir. Abant civarında ve göl kıyısında iki büyük otel ve birçok gazino, cafe, dinlenme yeri vardır. Abant gölü çevresinde kızak, fayton, bisiklet ve şişme botlarla kayaki etkinlikleri yapılmaktadır. İsteyen katılımcılar Abant gölü etrafında faytona binebilir, karda bot ile kayma keyfini yaşayıp eğlenceli bir Abant turu geçirebilirler. 

Bolu ili ve Abant gölü yılın her mevsimi tur yapılan bir bölgedir. Her mevsim için ayrı bir güzelliği ve gezi alternatifi bulunmaktadır. Özellikle Abant Gölü, kış aylarında çeşitli aktivitelerin yapıldığı bir cazibe merkezi olmaktadır. Abant gölü ve ormanlık alanları müthiş bir manzaraya sahip olup büyüleyici görüntüler yaratmaktadır. Gezimiz Abant gölü çevresinde keyif alacağınız bir yürüyüşün ardından, açık alanda yapılan barbekünün eşsiz lezzetine varacağınız günübirlik bir turdur.Abant; özellikle arkadaş gruplarına, şirket çalışanlarına ve farklı özel gruplara eğlenceli bir gün geçirttiğimiz bir bölgedir. 

Gezi Programı
Saat 7:30 da Kızılaydan Abant’a hareket.
Araçta Poğaça, çay ve kahve ikramı. Mola ve ikramlarla neşeli bir yolculuktan sonra Abant Milli Parkına giriş. Her çeşit çam ağaçları, muhteşem gölü ve temiz havası ile bir doğa harikası olan Abant’ da açık büfe mangal ve meşrubat.

Hiç tecrübeniz olmasa bile ata binme imkanı yada göl çevresinde fayton keyfide sizi bekliyor.

Saat 22.00 da Ankara'dayız

Ücrete Dahil Olanlar
* Ulaşım 
* Açık Büfe Mangal;
Köfte-Sucuk-Meşrubat
* Milli Park Giriş Ücreti 
* Çevre Gezileri
* Rehberlik ve Refakat
* Seyehat Sigortası

► Bilgi: 0542 420 80 08
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara