11343

GÜNÜBİRLİK ABANT & GÖLCÜK TURU

Fiyat
:
175 TL
Günübirlik Abant (Her Haftasonu)

Abant gölü, Bolu Mudurnu sınırında kalan 1300 metre yükseklikteki bir çöküntü gölüdür. Abant gölü 125 hektarı bulan genişçe bir alana sahiptir. Gölde Abant alası denilen endemik sayılacak bir balık türü yaşamaktadır. Özellikle kış aylarındaki görüntüsü birçok kişiyi cezbedecek niteliktedir. Abant civarında ve göl kıyısında iki büyük otel ve birçok gazino, cafe, dinlenme yeri vardır. Abant gölü çevresinde kızak, fayton, bisiklet ve şişme botlarla kayaki etkinlikleri yapılmaktadır. İsteyen katılımcılar Abant gölü etrafında faytona binebilir, karda bot ile kayma keyfini yaşayıp eğlenceli bir Abant turu geçirebilirler. 

Bolu ili ve Abant gölü yılın her mevsimi tur yapılan bir bölgedir. Her mevsim için ayrı bir güzelliği ve gezi alternatifi bulunmaktadır. Özellikle Abant Gölü, kış aylarında çeşitli aktivitelerin yapıldığı bir cazibe merkezi olmaktadır. Abant gölü ve ormanlık alanları müthiş bir manzaraya sahip olup büyüleyici görüntüler yaratmaktadır. Gezimiz Abant gölü çevresinde keyif alacağınız bir yürüyüşün ardından, açık alanda yapılan barbekünün eşsiz lezzetine varacağınız günübirlik bir turdur.Abant; özellikle arkadaş gruplarına, şirket çalışanlarına ve farklı özel gruplara eğlenceli bir gün geçirttiğimiz bir bölgedir. 

Gezi Programı
Sabah saat 07:30’da ofis önünden hareket. Neşeli yolculuğumuz sonrasında tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennet’ten bir köşe Abant’a varış. 11:00’da Abant’a varmış oluyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde barbekümüz hazırlanana kadar faytonla gezinti yapabilir, ata binebilirsiniz. Öğle yemeği için yakılan barbeküde ızgara keyfinin sonrasında arzu eden misafirlerimizle köy pazarına gidip alışveriş yapıyoruz, göl çevresinde yürüyüş yapıp, sohbetler ediyoruz. Ardından yine çarpıcı güzellikleriyle görenleri hayrete uyandıran Gölcük’e hareket ediyoruz.15:00′de Gölcük’e varış ve kısa bir göl çevresi gezisi. Gölcük’de siz değerli misafirlerimizle göl çevresinde çeşitli aktivitelerimiz ve çay kahve ikramlarımız oluyor. Akşam belirlenen saatte dönüş yolculuğu için toplanıp, Ankara’ya hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında 22:00′de Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
**Özel Tur otobüsle  ulaşım hizmeti.
**Araç içerisinde sınırsız ikramlar
**Araçta kumanya ile sabah kahvaltısı.
**Sınırsız mangal partisi
(Mangalda köfte, sucuk, tavuk ve içecekler sınırsız)
**Koltuk sigortası.
**Rehberlik Hizmeti
**Milli Park Giriş Ücretleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
**Kişisel harcamalarAYRICA İSTEDİĞİNİZ TARİH ARALIĞINDA SİZE ÖZEL TURLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Bilgi & Rez: 0542 420 8008
bilgi@gezigunlugu.net
Belge No : A – 5817