11343

GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI TURU

BEYPAZARI
Günübirlik Gezi Programı
Sabah saatlerinde hareketle gezimiz başlıyor.Öncelikle araç içi sabah kahvaltısı ikramı yapıyoruz(çay,kahve,poğça,açma) Ardından 1,5 saatlik bir yolculuk sonrasında Beypazarı’na varış.Beypazarı’na vardığımızdan itibaren tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde tur programımız başlıyor.
Öncelikle Eski ve Yeni Beypazarı ilçelerini kuşbakışı gören Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz.
Açık Hava Müzesi olarak restore edilmekte olan Beypazarı’nın panaromik görünümü ve buradan fotoğraf çekme imkanı.Ardından Kilim ve battaniye atölyelerinin gezilip görülmesi.
Sonrasında lüks bir restaurantta öğle yemeği molası. (Yöreye has yemeklerin ve farklı tatların sunulduğu Beypazarı Saray Mutfağından seçme yemeklerin ikramı.)
Yemeğin ardından ; Alaaddin Sokak ve Beypazarı Evleri gezisi.Ardından  sırasıyla ;Yaşayan Müze – Kent Tarihi Müzesi – Tarih&Kültür Evi Müzesi ziyaretleri.Gümüş atölyeleri ile bu atölyelerde üretilen gümüşlerin satıldığı mağazaların gezilmesi ve alışveriş imkanı. ( Yöreye has Telkari Gümüşlerine hayran kalacaksınız… )Beypazarı yöresel çarşının gezilmesi. ( Yöreye has Beypazarı Kurusu’nu, Tarhanayı, Havuç Lokumunu, Cevizli Sucuğun en iyisini ve en tazesini bu çarşıda bulmanız mümkün… )Beypazarı’ndan 18:00’de  Ankara’ya hareket.19:30’da Ankara’ya varış ve gezimizin sonu…
Bir sonraki gezilerimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz…
FİYATA DAHİL HİZMETLER
 >Lüks araçlarla gidiş – dönüş ulaşım imkânı
>Sabah Kahvaltısı (araçta çay,kahve poğça şeklinde)
>Profesyonel rehberlik hizmeti
> Acenta Refakati
>Araç içi sıcak soğuk içecek ve kek ikramları
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
>Kişisel harcamalar
>Öğle Yemeği

BU GEZİDE SİZİ ALABİLECEĞİMİZ DURAKLARIMIZ:
08:15 = KIZILAY GÜVENPARK
08:30 = BAHÇELİEVLER MİLLİ KÜTÜPHANE
 
Detaylı Bilgi İçin; 
bilgi@gezigunlugu.net

**Minimum 15 kişi ve üstü gruplara istenilen tarihte bu tur gerçekleştirilebilir.

Belge No : A – 5817