11343

2 GECE 3 GÜN OLYMPOS TATİLİ

Fiyat
:
425 TL

GeziGünlüğü.Net olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta 3 gece 4 gün olarak düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;

Saat 23.30’da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos yakınlarında kahvaltı molası veriyoruz( ekstra 30 TL SERPME KAHVALTI) . Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.
1.GÜN=Odalara giriş yaptıktan sonra 2 gece 3 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.(Fiyata Dahil) 1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz.
(ekstra 30 TL’dir.  ULAŞIM + GİRİŞ ÜCRETİdahildir.)
2.GÜN= Sabah kahvaltımızın ardından isteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA 90  TL) Akşam yemeği sonrası serbest zaman. Akşam dileyenlerle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra 40 TL’dir. ULAŞIM + GİRİŞ + FENER dahildir.)
3.GÜN=Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’da hareketle eşsiz güzelliklere sahip Olympos’a veda ediyoruz. Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve 2 gece 3 günlük Olympos Tatilinin sonu.Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz.
 
 
 
 
NOT:EKSTRA TURLAR İSTEĞE BAĞLIDIR. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.
 
Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz                                                            Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
>> Lüks tur otobüsleri ile ulaşım                                                    >> 1.gün kahvaltı
>> Araç içi sıcak soğuk içecek ve kek ikramları                            >> Ekstra Turlar
>> 2 Gece Yarım Pansiyon konaklama ( Yakamoz Pansiyon )    >> Öğle Yemekleri Dahil Değildir.
>> 2 sabah kahvaltısı ( pansiyonda )
>> 2 Akşam Yemeği ( pansiyonda )                               
>> Profesyonel rehberlik hizmeti
>> Anka Tur Refakati       
>> Olympos Antik Kent Turu Fiyata Dahildir !!!
 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
425,00 TL 650,00 TL 425,00 TL ÜCRETSİZ 400,00 TL

 
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-2 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-2 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 2-12 yaş ücretinden alınır.


► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara