11343

1 GECE 2 GÜN KAPADOKYA TURU

Fiyat
:
450 TL

1.GÜN : 
Sabah 07:30’da Sıhhiye Atatürk Lisesi durak önünden harikalar diyarı Kapadokya bölgesine hareket. Araçta dağıtacağımız kahvaltılık ikramın ardından güzergahımız üzerinde yer alan Tuz Gölünde kısa bir fotoğraf molası ve göl üzerinde yürüyüşümüz oluyor. Yolculuğumuzun ardından Kapadokya’ya varış. Rehber eşliğinde Yüksek KiliseninIhlara Vadisinin gezilmesi. Sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Ardından Göreme’ye giderek rehberimizin bilgilendirmesiyle kısa bir gezi yapıyor sonrasında Derinkuyu Yer altı Şehrine geçiyoruz. Yer altı şehirlerini gezip görüyoruz. Derinkuyu yer altı şehri veya Kaymaklı yeraltı şehrinin gezilmesi ile otelimize geçiş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama oelde
2.GÜN :
Sabah 07:30 – 09:00 saatleri arasını açık büfe sabah kahvaltısına ayırıyoruz.09:00’da otelden check out yaparak ayrılıyoruz .Sonrasında eğlenceli ve bir o kadar da tarihi bir Kapadokya gezisine devam ediyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, ,Çavuşin, Paşabağları ve Çanak Çömlek Atölyeleri gezisi yapıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. .Ardından isteğe bağlı olarak Turasan Şarap Mahzenlerinegidiyoruz.Asmalı Konak ve Üçgüzeller gezisi ile birlikte turumuzu sonlandırıyoruz. 17.00’da turumuzu sonlandırıyor ve Ankara’ya dönüyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte 21.00’da Ankara’ya varış.

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
450,00 TL 550,00 TL 450,00 TL ÜCRETSİZ 400,00 TL

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-2 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-2 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 2-12 yaş ücretinden alınır.
 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ :

- Özel Tur otobüsle İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar (sıcak, soğuk içecek ve kek)
- Araçta kahvaltılık ikram (sandiviç, kek, çay,kahve)
- Akşam yemeği (1. Gün )
- 1 gün  oteldekonaklama
- Otelde açık büfe sabah kahvaltısı (2. Gün)
- 2 gün Tecrübeli Rehberlik Hizmeti
- 2 gün AnkaTur Refakat Hizmetleri
- 2 gün Kapadokya içi tüm geziler
- Koltuk Sigortası ve kişiye özel Seyahat Sigortası
 

Ücrete Dahil Olmayanlar
>>Tüm Şahsi Harcamalar
>>Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
>> Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Türk Gecesi (İSTEĞE BAĞLI, EKSTRA)

Kapadokya'ya özgü kayadan oyma, otantik bir atmosfer içerisinde gerçekleştirilen ,Türkiye'nin bütün yörelerine ait halkoyunu figürlerinin başarıyla sergilendiği bu gece sizleri büyüleyecek.Aynı zamanda , dans gruplarına interaktif biçimde de katılabileceğimiz bu gecede eğlenmenin tadına varacaksınız. ( Otobüs ile gidiş-dönüş transfer + Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ve Türk usulü mezeler,baklava,kuruyemiş,meyve vs. dahil 50 TL )

Balon Turu (İSTEĞE BAĞLI, EKSTRA)

Dünya'nın sayılı Balon parkurlarından olan Kapadokya sıcak hava balon turunda ulaşılması güç vadilerin içlerine kadar inerek peri bacalarına ellerinizle dokunmanın hazzını yaşayacaksınız. Muhteşem gün doğumunu Erciyes Dağının eteklerinde karşılarken adrenalin bütün vücudunuzu sardığını hissedeceksiniz. Balon turu , gün doğmadan 1 saat önce otelinizden özel servis araçları ile alınmanızla başlıyor. Balon kalkış yerine gelindiğinde , hafif bir kahvaltı yapılıyor.Ardından görevlilerden uçuş hakkında kısa bir brifing alıyoruz. Balonun şişirilmesini takiben uçuşa başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına bağlı olarak 50 dk ile 1 saat 15 dakika sürecek olan bu muhteşem deneyim ardından siz değerli misafirlerin otele bırakılması ile balon turumuzu sonlandırıyoruz.

Balon turuna katılmak için rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz.


► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara