11343

1 GECE 2 GÜN BURSA - ULUDAĞ TURU

Fiyat
:
425.00 TL
1.GÜN
Gece  saat 00.30’da ofis önünden  hareketle yolculuğumuz başlıyor. Rehberimiz bizi gideceğimiz destinasyon hakkında bilgilendiriyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte 5 saatlik keyifli bir yolculuk sonrasında Bursa’ya varış. Sabah kahvaltımızı almak için Cumalıkızık’ta bulunan restaurantımıza geçiyoruz. Kahvaltımızın ardından rehberimiz eşliğinde ilk olarak Osmanlı İmparatorluğu’nun İstanbul’u fethinden önce kurmuş olduğu Tophane Gezisi ile turumuza başlıyoruz. Burada Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri, Bursa Saat Kulesi ve seyir terası bulunmaktadır. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası, fotoğraf molamızın ardından Bursa turumuza Bursa İlinin en görkemli Camii’si Evliya Çelebi’nin ifadesi ile Bursa’nın Ayasofya’sı olan Ulu Camii ziyareti ile devam ediyoruz. Sonrasında Bursa’da öğle yemeği  almak için serbest zaman veriyoruz.Öğle yemeğinin ardından tarihsel dokusuyla ve manevi önemiyle dikkat çeken bölgeleri geziyoruz. Bunlar arasında Yeşil Camii ve Yeşil Türbe gezisi,Emir Sultan Camii ve Emir Sultan Türbesi gezisi bulunuyor. Bu gezilerin bitiminde  Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı’nda)  alışveriş  için serbest zaman  veriyor programımızı sonlandırıyoruz. Otelimize yerleşmek ve akşam yemeğimizi almak için  otelimize hareket ediyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.( Gönlüferah Otel, Güler Otel , Tiara Otel vb)
 
2.GÜN
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından çıkış yaparak ayrılıyor ve Uludağ’a hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Uludağ Kayak Merkezine varış.  Rehberimizin bilgilendirmesiyle doğa gezisi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Kızak- Snowboard- Kayak – Teleferikvb. dağ aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Saat 17.00'da Uludağ’dan ayrılıp Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve bir başka ANKA TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ  :
** Lüks Tur otobüsleriyle ulaşım
**1. Gün  Cumalıkızık’ta serpme sabah kahvaltısı
** Araç içi ikramlar ( sıcak , soğuk içecekler , kek  ikramları )
** 1 . Gün akşam 4 yıldızlı Otelde konaklama
** 1. Gün açık büfe veya set menü akşam yemeği  otelde
** 1. Gün Bursa’da tüm gün profesyonel rehberlik hizmeti
** 2. Gün otelde açık büfe sabah kahvaltısı
** 2. Gün Uludağ’da profesyonel rehberlik hizmeti
** 1618 sayılı yasaya uygun seyahat poliçesi
** ANKA TUR Refakati
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ  :
** Kişisel Harcamalar
** Öğle Yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
** Müze Giriş Ücretleri
TARİH : 15 – 16 ŞUBAT 2020
İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
425,00 TL 525,00 TL 400,00 TL ÜCRETSİZ 375,00 TL
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-2 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-2 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 2-12 yaş ücretinden alınır.
 
► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara