11343

4 GECE 5 GÜN BODRUM TURU 2020

Fiyat
:
2825.00 TL
2600.00 TL
21.02.2020’A KADAR ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİMİZ
1.Gün: Hareket, Bodrum
 
Siz Değerli misafirlerimiz, ile  Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 22:30’da hareket ediyoruz. Rehberimiz gideceğimiz bölge hakkında bilgi veriyor. Araç içi ikramlar ve molalar eşliğinde yaklaşık olarak 9- 10 saat yolculuk sorası Bodrum’a varış. Sabah kahvaltımızı almak için restaurantımıza geçiyoruz.  Kahvaltımızın ardından otelimize hareket. Otel girişlerimizi yapıp tüm gün otel imkanlarından faydalanmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Petunya Beach Hotel vb.
 
 
 
2.Gün: Gümbet, Zeki Müren Evi, Bodrum Mavi Yolculuk Tekne Turu, Mydos Kapısı,AntikTiyatro


Sevgili Konuklar, sabah erken saatlerde yeni güne merhaba diyor ve otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak, sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan evini ziyaret ediyoruz. Ardından St. Jean Şövalyeleri tarafından 15. Yy da inşa edile Bodrum Kalesi’ni ve Türkiye’nin ilk ve tek Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret edeceğizBu muhteşem müze1995’de Avrupa’da, “Özel Övgü” ödülüne layık görülmüştür. Bodrum denince herkesin keyif aldığı ve hissettiği şey farklıdır. Ancak akla ilk gelen elbette turkuaz mavisi denizi, çarşaf gibi koyları ve bu muhteşem manzarada seyreden tekne turlarıdır. Biz de buradan hareketle Bodrum Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne Turumuzda, Akvaryum Koyu, Karada, Kleopatra, Meteor Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın ardından Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu da gezdikten sonra otelimize dönüyoruz.
 
 
 
 
3.Gün: Gökova Körfezi, Azmak Çayı, Gökova Mavi Yolculuk Tekne Turu, Sedir Adası,Akyaka


Sevgili Konuklar, sabah erken saatlerde yeni güne merhaba diyor ve otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak, Ege Bölgesi’nin en özel körfezi olan Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında vereceğimiz kısa bir molanın ardından Gökova Tekne Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na hareket ediyoruz. Sedir Adası’nda bulunan Kleopatra Plajı’nda verilen yüzme ve gezi molasının ardından Akyaka’ya geri dönüyoruzAkyaka Beldesi, sivil Türk mimarisindeki evleri ile ön plana çıkan bir beldemizdir. Özellikle Nail Çakırhan’a ait ev aldığı ödülle ön plana çıkmaktadır. Şirin Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve otelimize geri dönüyoruz.
 
 
 
4.Gün: Bodrum Karaincir Ortakent Mavi Yolculuk Tekne Turu, Camel Beach, YüzmeMolaları


Sevgili Konuklar, sabah erken saatlerde yeni güne merhaba diyor ve otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak, Bodrum Karaincir Ortakent Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne Turumuzda, Camel Beach (Deve Plajı), Aspat Kalesi, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından otelimize dönüyoruz. Gece dileyen misafirlerimiz Bodrum Gümbet Barlar Sokağı Turu yapabilirler. 
 
 
5.Gün: Bodrum, Ankara
Sevgili Konuklar, sabah erken saatlerde yeni güne merhaba diyor ve otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında öğle saatlerine kadar otel imkanlarından faydalanma ve 12:00’de çıkış yaparak Ankara’ya hareket ediyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar ile Ankara’ya varış. Bir başka Ankatur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
- Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- AnkaturTur Güvencesi
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Ankatur Otobüs İçi İkramları
- Sabah Kahvaltısı 5 gün ( 1 Gün Restaurant 4 Gün Otelde Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı)
- Açık Büfe Ya da Set Menü 4 Akşam Yemeği
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Milli Park Girişleri ve Otoparklar
- Gökova, Karaincir ve Bodrum Tekne Turu Ücretleri
- Tekne Turlarında Öğle Yemekleri
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 
- 1. Gün ve son gün Öğle Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekler
- Tüm Özel Harcamalar
- Programda Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- Müze Girişleri
 
 
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
225 TL  !!! (21 ŞUBAT 2020’YE KADAR GEÇERLİ)
TUR FİYATI: 2600,00 TL
 
 

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı
2600,00 TL
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
2600,00 TL 3200,00 TL 2450,00 TL ÜCRETSİZ 2300,00 TL
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-2 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-2 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 2-12 yaş ücretinden alınır.
 
 

 

21.02.2020’DEN SONRA FİYATIMIZ 2825 TL OLARAK DEVAM EDECEKTİR !..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı
2825,00 TL
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
2825,00 TL 3325,00 TL 2675,00 TL ÜCRETSİZ 2525,00 TL
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-2 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-2 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 2-12 yaş ücretinden alınır.

► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara