11343

4 GECE 5 GÜN KARADENİZ TURU

Fiyat
:
1425.00 TL
1345.00 TL
21.02.2020’A KADAR ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİMİZ
KARADENİZ TURU ( 4 GECE 5 GÜN)
KARADENİZ,  BİR KERE GİDİLİR ÖMÜR BOYU ANLATILIR..
 
1.GÜN          ANKARA - SAMSUN-ORDU
        Akşam 23:00'da  Ankara’dan hareket ediyoruz.Araç içi ikramlarla yolumuza devam ediyoruz.  Sabah saatlerinde Kırıkkale,Çorum, Samsun üzerinden Ordu Boztepe’ye ulaşacağız.
 
2.GÜN       TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ – SÜRMENE – FIRTINA DERESİ RAFTİNG VE ZİPLİNE- AYDER YAYLASI- GELİNTÜLÜ ŞELALESİ
         Muhteşem manzara eşliğinde serpme kahvaltımızı alıyoruz. Teleferikle Ordu’ya inmeden önce bol bol fotoğraf çekip, Boztepe’nin keyfini çıkartacağız. Trabzon’a özgü gümüş işçiliği işletmelerini ziyaret ve alışveriş imkanı.  Ayasofya Kilisesi ve Atatürk’ün Trabzon ziyaretlerinde konakladığı Atatürk Köşk’ü gezisi. Trabzon halkı müzeye dönüştürülen köşkü, Atamıza armağan armağan etmiştir.   Yol üzerinde Sürmene’de ünlü dövme bıçakları tanıtımı olacak.  Öğle yemeğinin ardından serbest zamanda rafting ve zipline yapma imkanı. Ayder yaylasında Kalegon bölgesine çıkış. Ayder gezisi ve gelintlü şelalesinde fotoğraf molası. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(AYDER HUZUR KONAK)
 
3.GÜN   ÇİNÇAVA KÖPRÜSÜ, - SERENDERLER – ZİLKALE -  PALOVİT ŞELALESİ -  FIRTINA DERESİ    
Sabah kahvaltı ardından  yayla turumuz için Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Bizleri bekleyen araclarımıza yerleşerek turumuza başlıyoruz.İlk olarak Çinçava Köprüsünde fotoğraf molası. Çinçava Köprüsü  mevsimi geldiğinde yaylaya çıkan köylülerin buluşması noktasıdır. Kayalar üzeride kurulmuş, stratejik önemi büyük Zilkale’nin gezilmesi… Manzara eşliğinde çay keyfi. Ardından Palovit Şelalesi’ne gidiyoruz. Palovit, Karadeniz’in  en yüksek debiye sahip şelalelerindendir. Cesareti olanlar serin şelale sularında serinleyebilirler.  Öğle yemeğinin ardından serbest zamanda rafting ve zipline yapma imkanı. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(AYDER HUZUR KONAK)
 
4.GÜN  UZUNGÖL-KİREMİTLİ KÖPRÜ-SÜMELA MANASTIRI - MAÇKA    
  Sabah kahvatının ardından Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz. Rize’de rize bezi fabrikası ziyareti ve alışveriş yapma imkanı . karadenizde mimarı yapısıyla tekolan Kiremitli köprü’ de  fotoğraf molası vereceğiz. Öğle yemeğini Uzungöl’de alacağız.  Serbest zamanda göl çevresinde yürüyüş yapabirsiniz.
Ardından Çay Fabrikası ziyareti ve çay ikramı. Maçka yolundan Altındere Milli Parkı’na ulaşıp Sümela Manastırı’ nı gezeceğiz. Dağ yamacına kurulan yapı ve karadenizin muhteşem doğası bizleri büyüleyecek.  Hamsiköy üzerinden otelimize geçeceğiz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…(MAÇKA İVME OTEL)
 
5.GÜN    HAMSİKÖY - KARACA MAĞARASI – AMAZON  ADASI- GİRESUN KALESİ –GİRESUN 
    Sabah kahvatının ardından UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne girmeye aday, 1550 m. yükseklikteki, sarkıt ve dikitlerine hayran kalacağınız Karaca Mağarası'nı geziyoruz. Gümüşhane’ye özgü köme alışverişi imkanı. Giresun’da karadenizin insan yaşamına tek uygun adası olan Amazon adasını ve Giresun Kalesini panoromik olarak görüyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde(FATSA YALÇIN OTEL )
 
 
 
 
 
6. GÜN SAMSUN, BANDIRMA VAPURU, İLK ADIM ANITI, AMASYA , KAYA MEZARLARI, FERHAT İLE ŞİRİN , MİNİ AMASYA MÜZESİ,  ÇORUM,ANKARA
 
    Sabah kahvaltımızın ardından Samsun’a doğru yola çıkıyoruz.İlk olarak   İlk Adım Anıtı ve  Atamızın Samsun’a çıktığı  Bandırma Vapuru’nu geziyoruz.Gezilerimiz sonrası Şehzadeler şehri Amasya ‘da Kaya Mezarları, Kıyı Boyu yalıları, Beyazıt Kulliyesi, Mini Amasya Müzesi ‘nin gezilip görülmesi ardından Ankara’ya hareket. Çorum’da leblebi alışverişi sonrası Ankara’ya varış..
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;
•          Tur boyunca araç içi sıcak-soğuk ikramlar
•          Yüksek model araçlarla ulaşım
•          Profesyonel Rehberlik Hizmeti
•          İlk Gün Boztepe’ de serpme kahvaltı
•          Karadeniz’in dokusunu hissedeceğimiz özenle seçtiğimiz otellerde 4 gece konaklama
•          Belirtilen otellerimiz sabit konakladığımız otellerdir. Olağan dışı durumlar dışında otellerimiz
 ( yolların kapalı olması, sel vs.. ) değişmeyecektir.
•          Akşam yemeklerinde müzikli,  horonlu eğlenceler dahil
•          Otellerde akşam yemeği sonrası çay ikramı
•          Ayder Milli Park giriş ücreti
•          Seyahat sigortası
•          Anka Tur güvencesi
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER ;
•          Öğle yemekleri
•          Kişisel harcamalar
•          Yayla Transferleri
•          Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 
TARİHLERİMİZ :
 
  • 23-28 Mayıs (24-28 konaklama)
  • 13-18 Temmuz (14-18 temmuz konaklama)
  • 23- 28 Ağustos (24-28 ağustos konaklama)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
80 TL !!! (21 ŞUBAT 2020’YE KADAR GEÇERLİ)
TUR FİYATI: 1345,00 TL
 
 
21.01.2020- 21.02.2020 ARASI ÖDEMELERDE 80 TL ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
1345,00 TL 1695,00 TL 1285,00 TL ÜCRETSİZ 1095,00 TL
 

 

21.02.2020’DEN SONRA FİYATIMIZ 1425,00 TL OLARAK DEVAM EDECEKTİR !..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
1425,00 TL 1775,00 TL 1365,00 TL ÜCRETSİZ 1175,00 TL
 
 
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-2 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-2 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 2-12 yaş ücretinden alınır.
 
BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: 
Rahat  spor ayakkabı, güneş gözlüğü, şapka, hırka ya da kazak, mevsimlik ince bir mont, fotoğraf makinesi, mayo, havlu ve terlik, güneş kremi, rahat kıyafetler.
* Gürcistan girişinde üzerinde T.C. kimlik numarası olan nüfus hüviyet cüzdanı gerektiğinden, seyahate çıkarken yanınıza kimliklerinizi almayı unutmayınız! Farklı kimlik kartları (ehliyet vs.) İle geçiş yapılmamaktadır!
* Batum'a geçişlerde yeni T.C. Kimlik Kartı (Çipli) zorunluğu vardır.
* Sarp sınır kapısı geçiş kural ve prosedürleri değişkenlik gösterebilir. Acenta görevlilerimiz gerekli durumlarda bilgilendirme yapacaklardır.
* 18 yaşından küçük katılımcıların Gürcistana geçişlerinde anne veya babasından birinin bile yanında olmaması durumunda noter onaylı muvaffakatname belgesi gerekmektedir.
* Sürekli olarak kullanılan ilaçlarınız var ise Gürcistan geçişi sırasında yanınıza raporunuzu almayı unutmayın.
* Tur Rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
* Sümela Manastırı'nda bulunan mevcut restorasyon çalışmalarının bitmemesi halinde ziyaret mümkün olmayacağından, tur rehberi programda değişiklik yapabilir.Mevcut durumda havanın açık olması halinde syir terasına kadar minibüslerle çıkacağız.
 

► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara