11343

ORTA AVRUPA TURU

Fiyat
:
669.00 Euro
589.00 Euro
21.02.2020’A KADAR ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİMİZ
 
ORTA AVRUPA TURU
 
Budapeşte (2) – Viyana (2) – Prag (3)
** Türkiye’nin her yerinden iç hat bağlantı imkanı
04 Temmuz – 11 Temmuz
 
 
                              PAKET FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
   ➢        Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Budapeşte gidiş / Prag - İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
   ➢        Ankara – İstanbul – Ankara bağlantı transferleri
   ➢       3*-4* otellerde Budapeşte’de 2 gece, Viyana’da 2 gece ve Prag’da 3 gece olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama
   ➢        Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
   ➢        Prag panoramik şehir turu
   ➢       Viyana panoramik Şehir Turu
   ➢        Budapeşte Panoramik Şehir Turu
   ➢         Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler
   ➢        Profesyonel rehberlik hizmetleri
   ➢       Yeşil Pasaporta VİZE Yok !
 
 
 
  • 150 EURO ÖN ÖDEME İLE KAYIT YAPTIRIP KALAN ÜCRETİ 19 HAZİRAN'A KADAR KAPATMA AVANTAJI
 
  •  TAMAMINI ÖDEMEK İSTEYENLER İÇİN BONUS VE WORLD KARTLARA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT AVANTAJI
 
  •  İPTAL SİGORTASI İLE TURDAN 7 GÜN ÖNCESİNE KADAR KOŞULSUZ İPTAL İADE DEĞİŞİKLİK HAKKI (İPTAL SİGORTASI TUR ÜCRETİNİN %2 Sİ TUTARINDADIR.)
 
 
 
 
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL – BUDAPEŞTE
Siz değerli misafirlerimiz ile 00:30’da Sezenler Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket. Molalar ve ikram eşliğinde İstanbul’a varış. İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 09.00’da toplanmanın ardından Türk Havayolları’nın TK 1033 sefer sayılı 11:55 uçağı ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.00’de Budapeşte’ye varıyoruz. Varışımızı takiben Budapeşte şehir turumuz başlıyor. Yapılacak olan şehir turumuzda yapılacak olan şehir turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları 1 içecek dahil Tuna Nehri turuna katılabilirler (35 Euro). Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme Budapeşte’de ki otelimizde.
Sabah Kahvaltısı : -
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Macaristan – Forint / Euro kullanılmaktadır.
2.GÜN | BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli turuna katılabilirler (65 Euro). Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi  ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad kasabasin’da Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda öğle yemeğini alıyoruz. Yemek sonrası Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz. Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Estergon & Visegrad & Szentendre turunda alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turunda alınacaktır.
Para Birimleri : Macaristan – Forint / Euro kullanılmaktadır.
3.GÜN | BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA – VİYANA
Sabah kahvaltısının ardından Viyana yolculuğumuz başlıyor.Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Bratislava turuna katılabilirler (30 Euro). (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava şehir turumuzdan sonra yolumuza devam edip Viyana’ya varıyoruz. Varışımızı takiben Viyana şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli ve sınırlı içecekli Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler (50 Euro)
 
 
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turunda alınacaktır.
Para Birimleri : Avusturya – Euro
4.GÜN | VİYANA
Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Wienerwald Turuna katılabilirler (55 Euro).Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’de tekne turu yapıyoruz, Viyana’nın muhteşem ormanlarında geçilecek bir sonraki durağımız, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak. Schönbrunn Sarayın Bahçesini geziyor ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz.Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Klasik müziğin başkenti Viyana’da klasik müzik konserlerine katılabilirler (55 Euro). Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Avusturya – Euro
5.GÜN | VIYANA – CESKY KRUMLOV – PRAG 
Sabah kahvaltımızın ardından Prag’a doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov Turuna katılabilirler (30 Euro).(Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimize şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Çek Cumhuriyeti’nin değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız. Kısa bir mola ardından Prag’a hareket ediyoruz. Varışımızda Prag şehir turumuza başlıyoruz. Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği açık büfe akşam yemekli Vltava Nehri tekne turuna katılabilirler (50 Euro).
 
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Vlatava Tekne turunda alınacaktır.
Para Birimleri : Çekya – Koruna / Euro kullanılmaktadır.
 
6.GÜN | PRAG – KARLOVY VARY 
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş(öğle yemekli + 1 içecekli) turuna katılabilirler (60 Euro).17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası yerel bir restorant’da öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz.Serbest zaman sonrası rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Ortaçağ Gecesi turuna katılabilirler (65 Euro). Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Karlovy Vary turunda alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Ortaçağ Gecesi turunda alınacaktır.
Para Birimleri : Çekya – Koruna / Euro kullanılmaktadır.
 
7.GÜN | PRAG – (TEREZIN & DRESDEN ALMANYA)
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardındandileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Terezin &Dresden (Almanya) (öğle yemeksiz) turuna katılabilirler (90 Euro).Prag’tan yaklaşık 50 dakikalık mesafede bulunan Terezin, Çekya’nın en büyük nazi kampıdır. 1780 yılında kale olarak inşa edilmiştir. 2. Dünya Savaşı’nda Almanların Çekya’ya girişiyle birlikte bu kale toplama kampına ve tüm Terezin şehri de Getto’ya dönüştürülmüş. Buradaki Museviler çalışma kampı adı altında tutulmuştur. Terezin’den sonra Dresden’e devam edeceğiz.Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Savaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer.
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Çekya – Koruna / Euro kullanılmaktadır.
 

8.GÜN | PRAG – İSTANBUL – ANKARA
Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1772 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:40`da İstanbul`a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul`a 18:10`da varış. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip Ankara’ya hareket. Gece saatlerinde Ankara’ya varış ve turumuzun sonu.
 
 
 
04Temmuz – 11Temmuz 2020 2-3 kişilik odada
 kişi başı
Tek kişilik oda farkı 2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)
0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)
3*- 4* Oteller

589 €

200 €

589 €

200 €

 
 
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
—Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Budapeşte gidiş / Prag - İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
—Ankara – İstanbul – Ankara bağlantı transferleri
—3*-4* otellerde Budapeşte’de 2 gece, Viyana’da 2 gece ve Prag’da 3 gece olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama
—Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
—Prag – Viyana – Budapeşte panoramik şehir turları
—Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler
—Profesyonel rehberlik hizmetleri


ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR
—Yurtdışı çıkış vergisi, 50 TL  (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
—Tüm kişisel harcamalar
—Vize ücreti
—Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar 
—Öğle yemekleri,
—Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
—Seyahat Sağlık Sigortası
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
80 EURO !!! (21 ŞUBAT 2020’YE KADAR GEÇERLİ)
TUR FİYATI: 589,00 EURO
 
 
21.01.2020- 21.02.2020 ARASI ÖDEMELERDE 80 EURO ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
589,00 EUR 789,00 EUR 589,00 EUR 200 EUR 589,00 EUR
 

 

21.02.2020’DEN SONRA FİYATIMIZ 669 EURO OLARAK DEVAM EDECEKTİR !..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
669,00 EUR 869,00 EUR 669,00 EUR 200,00 EUR 669 EUR
 

.Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-6 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-6 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 6-12 yaş ücretinden alınır.

 

*** BONUS-WORLD- COMBO- AXESS KREDİ KARTLARINA VADE FARKIYLA 12 TAKSİTE KADAR TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR.
 
*** ERKEN REZERVASYON DÖNEMİNDE TAMAMINI ÖDEMEK İSTEYENLERE BONUS VE WORLD KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT İMKANI SUNUYORUZ
 
 
 
► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara