11343

KAPADOKYA-ERCİYES TURU

Fiyat
:
400.00 TL
KAPADOKYA-ERCİYES TURU


1.GÜN: 
Sabah saat 07:00 da Sıhhıye Atatürk Lisesi önünden hareketle yolculuğumuz başlıyor. Araç görevlilerimizin dağıtacağı kumanya (çay, kahve, poğaça, açma, çay,kahve, sandviç, kek) ile sabah kahvaltısı ikramını alıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Tuz Gölünde kısa bir fotoğraf molası. Gezimize ilk olarak Güvercinlik – Üçhisar Kalesi ile başlıyoruz. Göreme panoramada vereceğimiz molanın ardından Avanos’a gidiyoruz. Kızılırmak çevresinde kurulmuş ve çömlekçilik ile ünlenmiş Avanos’ta yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından öğle yemeği almak için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası çömlek yapım atölyesine gidiyoruz. Çanak çömlek yapımı gösterisinin ardından Dervent Vadisi ya da Hayal Vadisi olarak da bilinen peri bacası oluşumlarının bulunduğu Develi Vadiyi geçerek Ürgüp’de Üçgüzeller Peribacalarını görüp otelimize geçiyoruz.  Akşam yemeğini almak için Yöresel olarak düzenlenen Kaya örme restaurant içinde Türk gecesi etkinliğine hareket. Yemekli ve sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecekli Türk gecesi eğlencemizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında konaklama için otelimize hareket.  ( Kapadokya Lodge Hotel  vb)

2. GÜN:
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından check out yaparak ayrılıyoruz. Erciyes’e hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Erciyes Kayak Merkezine varış.  Rehberimizin bilgilendirmesiyle doğa gezisi yapıyoruz. Öğle yemeğimiz için serbest zaman. Kayak – Teleferik vb. aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Saat 16.30'da Erciyes’den ayrılıp Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve bir başka ANKA TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
 
Ücrete Dahil Olmayanlar
 
* Öğle Yemekleri
* Yemeklerde alınan içecekler
* Müze giriş yerleri ücretleri

 
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI
400TL
J Ücrete Dahil Olanlar
 
* Lüx Araçlarla Ulaşım
* Araç içi ikramlar ( Çay, kahve, kek )
* Konaklama  (1 gece)   (Avrasya Hotel vb)
* Kahvaltı       (2 adet)  ( Araçta kumanya ve Otelde Açık Büfe)
* Akşam Yemeği   (1 adet) (Yöresel Türk Gecesinde)
* Meyve İkramları
* Tur içerisindeki tüm geziler
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* ANKA TUR Refakati
* Kişiye özel seyahat sigortası

 
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI GEZİ ÜCRETİ : 400,00 TL
SNGL FARKI: 85,00 TL
3 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI GEZİ ÜCRETİ : 400,00 TL
0-6 YAŞ ÇOCUK : ÜCRETSİZ
6-12 YAŞ ÇOCUK : 350,00 TL
 
 
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-6 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-6 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 6-12 yaş ücretinden alınır.
 

► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara