11343

23-30 HAZİRAN 2020 KLASİK İTALYA

Fiyat
:
679.00 Euro
599.00 Euro
21.02.2020’A KADAR ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİMİZ
 
23-30 HAZİRAN 2020
 
KLASİK İTALYA
 
“ROMA (3) – FLORANSA(2) – VENEDİK (2)”
 
7 Gece 8 Gün
 
 
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
Ankara’dan direkt uçuş ile
 
(Roma gidiş, Roma dönüş)
 
                              PAKET FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
   ➢        Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Ankara (ESB) – Roma (FCO) – Ankara (ESB) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
   ➢        Havalimanı vergileri
   ➢       3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
   ➢       Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
   ➢       Roma panoramik şehir turu
   ➢       Floransa panoramik Şehir Turu
   ➢        Venedik Panoramik Şehir Turu
   ➢        Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
   ➢      Vaporetto ücreti
   ➢       Yeşil Pasaporta VİZE Yok !
   ➢       Şehir konaklama vergileri
 
 
  •  150 EURO ÖN ÖDEME İLE KAYIT YAPTIRIP KALAN ÜCRETİ 6 MAYIS'A KADAR KAPATMA AVANTAJI
 
  •  TAMAMINI ÖDEMEK İSTEYENLER İÇİN BONUS VE WORLD KARTLARA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT AVANTAJI
 
  •  İPTAL SİGORTASI İLE TURDAN 7 GÜN ÖNCESİNE KADAR KOŞULSUZ İPTAL İADE DEĞİŞİKLİK HAKKI (İPTAL SİGORTASI TUR ÜCRETİNİN %2 Sİ TUTARINDADIR.)
 
 
 
 
1.Gün           ANKARA – ROMA
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1289 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.00’da Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 21.00’da varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer. Geceleme otelimizde.
 
2.Gün          ROMA
Sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu için hareket. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussolini’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna (45 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan CastelRomanoOutlet’e varışımızın ardından serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu (25€)’na katılma imkanı. Tur sonrası otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.
 
3.Gün          ROMA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli &Pompei (85€) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
4.Gün          ROMA - FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turun katılma imkanı (25€). İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan
Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
5.Gün          FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toscana (90€) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da,12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterno Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
6.Gün          FLORANSA - VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılma imkanı (35€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
7.Gün           VENEDİK
Sabah kahvaltısının serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı (75€). Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan ve St.Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını gölkenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız.Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
 
8.Gün          VENEDIK - ROMA - ANKARA
Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna turuna katılma imkanı (25€). Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi, Eski Borsa Binası, Avrupa’nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Roma Havalimanı’na devam ediyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1290 sayılı tarifeli seferi ile saat 21.55’te Ankara’ya hareket. Yerel saat ile 01:50’de Ankara’ya varış ve turumuzun sonu.
 
 
 
 
 
 
2 kişilik oda da kişi başı paket fiyatı: 599 Euro.
Single Supplement: 200 Euro
 
** EKSTRA TURLAR **
* Outlet ve Göller Bölgesi Turu (45 €)
* Roma Gece Turu (25€)
* Napoli &Pompei Turu (85€)
* Orvieto Turu (25€).
* Toscana Turu (90€)
* Verona Turu  (35€).
* Bled – Ljubljana Turu (75€).
* Bologna Turu  (25€).
 
 
 
- 3 ve 4* Oteller
Roma (Merkeze 15 – 20 km mesafe)
Floransa (Montecatini)
Venedik  (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo bölgeleri)
 
 
-Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
·         Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Ankara (ESB) – Roma (FCO) – Ankara (ESB) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
·         Havalimanı vergileri
·         3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
·         Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
·         Tüm şehirlerarası transferler
·         Panoramik Roma, Floransa ve Venedik şehir turları
·         Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
·         Vaporetto 15 Euro
·         Şehir konaklama vergileri 15 Euro
 
-Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
·         Vize ücreti (130 Euro)
·         Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)
·         Yurt dışı çıkış harcı bedeli
·         Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
·         Opsiyonel turlar
·         Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 
 
 
 
 
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
80 EURO !!! (21 ŞUBAT 2020’YE KADAR GEÇERLİ)
TUR FİYATI: 599,00 EURO
 
 
21.01.2020- 21.02.2020 ARASI ÖDEMELERDE 80 EURO ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
599,00 EUR 799,00 EUR 599,00 EUR 200 EUR 599,00 EUR
 

 

21.02.2020’DEN SONRA FİYATIMIZ 679 EURO OLARAK DEVAM EDECEKTİR !..

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş Çocuk 2 -12 yaş Çocuk
679,00 EUR 879,00 EUR 679,00 EUR 200,00 EUR 679 EUR
 

.Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklamalar için geçerlidir. 0-6 Yaş çocuk ücretsiz alınabilmesi için otobüste koltuk verilmez ve 2 yetişkin yanında konaklar. 2 yetişkin yanında konaklamayan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-6 Yaş çocuk otobüste koltuk ister ve 2 yetişkin yanında kalırsa 6-12 yaş ücretinden alınır.

 

*** BONUS-WORLD- COMBO- AXESS KREDİ KARTLARINA VADE FARKIYLA 12 TAKSİTE KADAR TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR.
 
*** ERKEN REZERVASYON DÖNEMİNDE TAMAMINI ÖDEMEK İSTEYENLERE BONUS VE WORLD KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT İMKANI SUNUYORUZ
 
 
► Bilgi: 0542 420 80 08 (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0542 420 80 08
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara