11343

BUTİK EGE TURU 2 GECE 3 GÜN

Fiyat
:
800 TL

1.GÜN :Saat 23:00'da Sıhhıye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde  buluşma ve 23:15 hareket ile  keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde sabah erken saatlerde İzmir'e varıyoruz Burada restoranımızda alacağımız enfes sabah kahvaltımız bizleri beklemekte. Kahvaltı sonrasında Sığacık'a Hareket .Mandalina kokulu sokakları, tarihi taş evleri ile turumuzun başlangıç noktası olan Ege'nin incisi Sığacık Türkiye'nin ilk sakin şehir ünvanına sahip Seferihisar'ın en uğrak tatil beldelerinden biridir.Rehberimiz bize bölge hakkında anlatımlarını yaptıktan sonra birbirinden güzel el yapımı Ege lezzetlerini bulabileceğiniz kale içi sokaklarında Sığacığı keşfe çıkıyoruz. eşsiz doğa ve tarihi güzelliklerin ardından bu güzel belde den sonra Sığacıktan sonraki durağımız olan Çeşme'ye hareket için araçlarımıza geçiyoruz. Çeşme'de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde Fotoğraf çekinebilirsiniz.Akabinde 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray'ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Marina'da vereceğimiz serbest zamanın ardından belirlenen saatte buluşma ve Alaçatı'ya hareket. Alaçatı'nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı'nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. İzmir Saat kulesi ziyareti ve sonrasında İzmir'de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama Blanca Hotel İzmir'de. Programımızda akşam yemeği hariç tutulmuştur. İzmir merkezde dilerseniz balık, dilerseniz Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz yemeğinizi rehberimizden de bilgi alarak serbest zaman dahilinde alabilirsiniz.

 

2.GÜN :  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Eski Foça’ya hareket ediyoruz. Akdeniz fokları ve siren kayalıkları ile ünlü beldemizde rehberimizin anlatımları sonrasında dileyen misafirlerimiz gün boyu süren öğle yemekli tekne turuna katılabilir Foça’nın birbirinden güzel koylarını görüp gün boyu bu koylarda denize girerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimizle Foça gezisi ve burada denize girebileceğiniz yerlerde serbest zaman veriyoruz. Bugünümüzü daha çok isteğe bağlı tekne turu, Foça gezisi ve Foça'da denize girmek için serbest zaman olarak değerlendiriyoruz. Ancaaaaak sizler "ben İzmir'e doyamadım gün boyu İzmir'de kalmak , Alsancak, Kordon gezmek istediğim yerde de denize girmek istiyorum" diyorsanız sabah otelimizden çıkarken sizleri;  tüm gün güzel İzmir'in tadını çıkartmak için  serbest bırakıyoruz. Konaklama Blanca Hotel İzmir'de.Programımızda akşam yemeği hariç tutulmuştur. İzmir merkezde dilerseniz balık, dilerseniz Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz yemeğinizi rehberimizden de bilgi alarak serbest zaman dahilinde alabilirsiniz.

 

3.GÜN :Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Kuşadası'na hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle limanda bizi bekleyen teknemize geçerek, tekne turuna başlıyoruz.  Soğuk Su ve Baradan gibi koylarda  verilen yüzme molalarıyla denizin tadını çıkartıyoruz.(Öğle yemekli tekne turu Ekstra 110 TL) Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimizle ise; Kuşadası Kalesi gezisi yapıyor, hediyelik eşyaların satıldığı Kuşadası Çarşısında gezintiler yapıyor ardından alışveriş yapmak ve denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Akşam tekne turumuz 18.00 civarında sona eriyor, merkezdeki misafirlerimize de saat 18.00'de limanda buluşma veriyoruz ve Ankara'ya geri dönüş yolculuğu için otobüslerdeki yerimizi alıyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde keyifli bir yolculuk sonrasında gece saatlerinde Ankara'ya varış ve turumuzun sonu.

Bir başka Anka Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Tur Araçlarıyla Gidiş Dönüş Ulaşım
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
- 2 Gece Blanca Otelde Konaklama 
- 3 Sabah Kahvaltısı (1. Restoranda , 2.  Gün Otelde,3. Gün Otelde)
- 1618 sayılı yasaya Seyahat Sigortası 
- Araç içi ikramlar (sıcak soğuk içecek, su, kek)
- A sınıfı seyahat acentası ANKA TURİZM refakat hizmetleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
- Foça Tekne Turu(İsteğe Bağlı ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU 100 TL) 
- Kuşadası Tekne Turu(İsteğe Bağlı ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU 110 TL) 
- Müze, Ören Yeri ve Plaj Girişleri 
- Kişisel Harcamalar 
► Bilgi: 0507 119 97 27  (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums

► Rezervasyon: 0507 119 97 27 - 0312 419 07 19
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara