11343

OLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜN

Fiyat
:
950 TL

ANKA TUR olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta 3 gece 4 gün olarak düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;

Saat 23.30’da acentemiz önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos'a varış . Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.

1.GÜN=Odalara giriş yaptıktan sonra 3 gece 4günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.(Fiyata Dahil) 1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz.
(ekstra.  ULAŞIM + GİRİŞ ÜCRETİdahildir.)

2.GÜN=Sabah pansiyonda alacağımız açık büfe kahvaltı ardından10:30’da dileyen misafirlerimiz ile FİYATA DAHİL etkinliğimiz olan Adrasan Sahili  için araçlarımız hareket ediyor. Yaklaşık 30 dakika süren yolculuğumuzun ardından Adrasan Sahili'nde oluyoruz. Adrasan sahili kumsaldır. Burada  su sporları gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Akşam 17:30’da hareketle pansiyonumuza geliyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman. Akşam dileyenlerle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra. ULAŞIM + GİRİŞ + FENERdahildir.)

3.GÜN=Sabah kahvaltımızın ardındanisteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA)Akşam yine isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine gidilerek doyasıya eğlenmenin tadına varabilirsiniz.

4.GÜN =Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından bu eşsiz doğanın ve denizin tadini cikartabilemeniz için serbest zaman.

5.GÜN=Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’da hareketle eşsiz güzelliklere sahip Olympos’a veda ediyoruz. Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve 4 gece 5 günlük Olympos Tatilinin sonu.Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz

NOT:EKSTRA TURLAR İSTEĞE BAĞLIDIR. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks tur otobüsleri ile ulaşım                                                   
 • Araç içi sıcak soğuk içecek ve kek ikramları
 • Hijyen Paketi                            
 • 4 Gece Yarım Pansiyon konaklama     
 • 4 sabah kahvaltısı ( pansiyonda )
 • 4 Akşam Yemeği ( pansiyonda )                               
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Anka Tur Refakati  

     

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • 1.gün kahvaltı
 • Ekstra Turlar
 • Öğle Yemekleri Dahil Değildir.
 
► Bilgi: 0507 119 97 27  (WhatsApp tan da ulaşabilirsiniz)
► Web: www.gezigunlugu.net
►Twitter :https://twitter.com/gezigunlugu
► Facebook Grubumuz: www.facebook.com/groups/hanorganizasyonlari
► Daha önceki organizasyonlarimizdan görüntüler için:
https://www.facebook.com/gezigunlugu/photos_albums
► Rezervasyon: 0507 119 97 27 - 0312 419 07 19
► Acenta Adres : 
Balgat, CEYHUN ATUF KANSU CADDESİ 53/1, (1386. Sk. 2/1), Çankaya/Ankara